• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Топ-7 кращих Різдвяних ярмарок Європи, які ви повинні побачити

Кращі Різдвяних ярмарок Європи які ви повинні побачити фото

Різдвяні ярмарки (базари) створюють ідеальні умови, щоб зануритись в атмосферу справжнього новорічного свята. Різдвяні ринки в Європі влаштовують майже у всіх містах, і як вибрати з них кращий, щоб ваша подорож туди залишилась у спогадах?

Проаналізувавши ситуацію в Європі, директор Туристична агенція «Клеопатра» підібрала для вас найцікавіші Різдвяні та новорічні ярмарки. Отже, представляємо наш Топ-7.

Вацлавська Площа (м. Прага, Чехія)

30 листопада - 6 січня

Ви можете весело провести час на Вацлавській площі з яскраво оформленими дерев'яними хатинами, шкільними співами і інтерактивною стайнею для тварин. Уявіть: на старовинній бруківці з'являються маленькі пряниковими будиночки, які весело поглядають від низу до верху на суворі готичні шпилі Тинський храму, а в повітрі витає атмосфера казки, даруючи чарівну атмосферу. На Різдвяному базарі, історія якого зародилася ще в середньовіччі, можна купити все для новорічного свята: ялинкові прикраси ручної роботи, чеські сувеніри, богемське скло, керамічні пивні кухлі, маріонеток, дерев'яні іграшки. А безліч лотків запропонують традиційні чеські напої, страви та ласощі: глінтвейн (сваржак), грог, медовуху, свинячий окіст, пряники з різнокольоровими марципанами, печені каштани, ну і різні брамбури (картоплю).

Порада: Не пропустіть нагоду спробувати знамениті гарячі цукрові печива, відомі як Трендлики, які готується з дріжджового тіста.

Ярмарок Зимові Чудеса (м. Брюссель, Бельгія)

29 листопада - 5 січня

Маленькі і дорослі гості можуть відвідати 200 кіосків в стилі дерев'яних шале, що розкинулися на 2.5 км в центрі міста, де їм запропонують широкий вибір делікатесів і новорічних подарунків. Брюссельський ринок також вважається особливо гарним через незвичність звукового і світлового оформлення, і завдяки щотижневому параду Санта-Клаусів.

Порада: Не пропустіть нагоду спробувати знамениту квадратну вафлю Brussels з темним шоколадом усередині.

Загребський Різдвяний Ярмарок (м. Загреб, Хорватія)

29 листопада - 1 січня

Ярмарок визнано найкращим різдвяним ринком в Європі. В місті встановлюється величезна Різдвяна ялинка на площі Бана Йосипа Елачича, заливається льодовий каток, робиться чарівна підсвітка фонтанів, дерев і ліхтарів. Також кожен день на різдвяному базарі для гостей грає жива музика.

Порада: спробуйте запечені Загорські штрукли, смачний місцевий делікатес.

Кьольнський Різдвяний Ярмарок (м. Кьольн, Німеччина)

25 листопада - 23 Грудня

Залучаючи мільйони туристів з усього світу щороку, чарівний ринок Кьольну розташований під мальовничим Кьольнським собором. Численні кіоски на базарі пропонують величезний вибір ремісничих подарунків, а аромат печених яблук і глінтвейну наповнює повітря, викликаючи асоціації з казкою.

Порада: після того, як ви насолодитесь різдвяним базаром в Кьольні, вирушайте в один з річкових круїзів по Рейну, береги якого в цей час підсвічені численними різдвяними інсталяціями.

Площа Вальтера (м. Больцано, Італія)

29 листопада - 6 січня

Італійське містечко Больцано пропонує традиційне сімейне Різдвяне видовище з більш ніж 80 павільйонами, дитячим міні-магазинів і святом знаменитої смаженої свинини і солодких оладок.

Порада: Не пропустіть сільський різдвяний вертеп, виконаний всередині ринку, у вигляді справжньої мініатюрної стайні зі справжніми тваринами.

Різдвяний Ринок Лілля (м. Лілль, Франція)

22 листопада - 30 Грудня

У мальовничому місці на міській площі Ріур для вас приготовлено гігантське колесо огляду, прикрашене казковими вогнями, численні ряди кіосків з подарунками ручної роботи, домашніми частуваннями і всесвітньо відомим французьким вином. Все це допоможе вам відчути справжню атмосферу Різдва.

Порада: не пропустіть традиційну церемонію появи Пер Ноеля (Діда Мороза по-французьки) 18 грудня: він забирається на 80 метрову дзвіницю Ратуші і символічно «падає» з неї вниз. Також не забудьте пригоститися в Лілі солодкої випічкою, глінтвейном, шоколадом і різними французькими винами.

Талліннська Різдвяний Ярмарок (м. Таллін, Естонія)

15 листопада - 7 січня

Символ любові - головна тема Талліннської Різдвяної феєрії кожного року. Для цього гарні прикраси у формі серця висвітлюють Ратушну площу. Насправді, сама ринкова площа утворює серцеподібну конструкцію, якщо дивитися на неї з висоти пташиного польоту.

Порада: Не пропустіть жодного з 3000 святкових виконавців, які будуть розважати публіку на центральній сцені кожних вихідних.

Туристична агенція "Клеопатра" з радістю допоможе вам обрати оптимальний варінт відпочинку на Різдвяні та новорічні свята в Європі