• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото

Даний маршрут по Риму передбачає відвідування певних архітектурних пам'яток. Перед вами немов оживає давня епоха, яка здатна викликати багато нових і ні з чим незрівнянних емоцій. Давайте пройдемося по історичному центру Риму. Ця частина міста завжди має приголомшливий вигляд. Спочатку подивимось на Капітолій.

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 1

З давніх віків Капітолійський пагорб вважався центром релігійних культів. Крім цього, Капітолійський пагорб бачив різні історичні події Риму. У центрі цього пагорба розташована пл. Капітолію. У давнину там проводили народні збори. Тут ви зможете побачити церкву Санта Марія д'Арачелі. З західної частині стрімчастого пагорба, який називають Тарпейской скелею, колись скидали зрадників, злочинців і злодіїв. Крім того, на Капітолійському пагорбі збереглися залишки храму Юпітера. Увечері ці пам'ятники особливо цікаві і загадкові. Атмосфера цих місць чарівна і таємнича.

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 2

На пагорбі розташоване кафе «Caffarelli». З її тераси ви зможете побачити чудові краєвиди Риму. Потім ви можете відправитися в Колізей, який постає справжнім велетнем з казки. Колізей був місцем проведення кривавих гладіаторських боїв, там цькували хижих тварин, проводили публічні страти. Тут страчували послідовників християнства. Кажуть, що душі цих людей до цього дня живуть на місці страти. У стародавньому амфітеатрі багато привидів, які «оживають» вночі.

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 3

Після того, як ви відвідаєте Колізей, ви можете подивитися на фонтан Треві, який за своєю формою нагадує півколо, таку ж форму має і площа навколишнє фонтан. Композиція, що вінчає фонтан має оригінальну підсвітку. А кам'яні сходи навколо фонтану нагадують древній амфітеатр.

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 4

Фонтан був побудований в 1732-1762 роках за проектом Сальви. Фонтан Треві вважається магічним. Якщо ви кинете монетку, ви обов'язково повернетесь в Рим, а ваші бажання здійсняться. Фонтан Треві - це найкрасивіший фонтан Риму. Він особливо привабливо виглядає вночі. Ілюмінація в нічний час, переливається в струменях води, а в витончених скульптурних композиціях і гротах з'являється якась таємничість.

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 6

Найбільш популярний туристичний маршрут Риму фото 5

Неподалік від цього фонтану розташована чудове італійське кафе, де ви можете організувати романтичну вечерю. Біля фонтана ви можете гуляти до глибокої ночі, і вона стане найбільш романтичною в вашому житті. Також ви можете пройтися по маленьких вуличках, які приведуть вас до таких найромантичніших місцях, як площа Венеції, площа Іспанії, площа Навона. Вони розташовані не далеко від фонтану Треві і вночі вони просто чарівні. Не забувайте кинути монетку на щастя.