• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Угорщина

Тури в Угорщину Будапешт фото

Угорщина розташована в Центральній Європі. Вся територія Угорщини наповнена історичними та культурними пам'ятками. Історія країни дбайливо збережена в архітектурі древніх будівель, в колекціях виставкових залів та музеїв. Угорщина - це історичні пам'ятки від римлян та турецьких завойовників: фортеці Шиклоше, Егера з храмами Яке, Лебен. Більшість будівель в країні мають незвичайну та унікальну архітектуру. Країна з одного боку має сусіда - Україну, тому дуже зручно подорожувати в Угорщину на автобусі з Рівного, чи Львова. Туристична агенція "Клеопатра" в першу чергу рекомендує Вам відвідати Будапешт.

Для полегшення пошуку турів в Угорщину, на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти турів в цю країну. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам в Угорщину.

Тури в Угорщину Будапешт карта фото

Будапешт - столиця Угорщини, її головний політичний, культурний, комерційний, промисловий та транспортний центр. Будапешт - єдине в світі місто, в якому налічується быльше 80-ти термальних купалень. Будапешт пропонує своїм гостям багатющу культурну програму: величезна кылькысть музеїв та галерей, 40 театрів, Національна опера. Одним з найпопулярніших туристичних місць Будапешта є пішохідна вулиця Ваци, біля витоку якої знаходиться знаменита кондитерська Жербо. Тут Ви знайдете велику кількість магазинів, кафе, ресторанів та казино. Життя на вулиці Ваци не зупиняється ні вдень, ні вночі.

Тури в Угорщину Будапешт фото 1

Тури в Угорщину Будапешт фото 2

Тури в Угорщину Будапешт Ваци фото 3

Поїздка на відпочинок в Угорщину подарує Вам можливість оглянути безліч визначних пам'яток країни - фортеці, замки, а також ви зможете відпочити і поправити здоров'я на лікувальних курортах країни. Одне з найкрасивіших озер Угорщини - Сентбеккалайське, оточене вулканічними утвореннями. Є в Угорщині вуглекислий джерело Кеккуті з цілющою водою. Безліч курортів розташовуються на озері Балатон. На курорти щороку приїжджають на відпочинок туристи з різних країн для прийому сонячні ванн і лікування багатьох захворювань. У місто Хевіз розташувався один з найбільших курортів озера Балатон. Адже озеро Балатон - тепловодне озеро, а на дні озера лежить шар лікувального мулу.

Тури в Угорщину Балатон Будапешт фото 4

Тури в Угорщину Будапешт фото 5

Тури в Угорщину купальні фото 6

Угорщина - це незліченна кількість термальних купальнею: Сечені, Геллер. Країна також відома містами з історичними пам'ятками, музеями, фортецями і королівськими резиденціями, такими як Егер, Естергом, Вишеград, Секешфехервар. Угорщина відома ще й своїм виноробством - в країні виготовляють відомі у всьому світі токай вина в місті Токай. Відвідавши Угорщину, ви зможете чудово відпочити, ознайомиться з історичним минулим країни і привезти з поїздки даний токайське вино, плюс безліч приємних вражень!

Тури в Угорщину Будапешт фото 7

Тури в Угорщину Будапешт фото 8

Якщо у Вас обмежений бюджет, не біда, в Туристичній агенції «Клеопатра» Вам завжди запропонують горящі автобусні тури в Угорщину. Ціни на тури в Будапешт, стартують від 7 Євро за одного туриста (так Ви все вірно прочитали, в нас справді бувають такі акції, коли Ви можете придбати тури за такі гроші). 

Придбати тури в Угорщину (Будапешт), або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про Угорщину була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)