• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Шрі-Ланка

Відпочинок на Шрі Ланці фото

Республіка Шрі-Ланка (Цейлон) – це держава, розташована на острові біля південної частини Індостану. І хоча столиця Шрі-Ланки - це Шрі-Джаяварденепура-Котте, насправді столицею країни вважається місто Коломбо. На Шрі-Ланці серед жителів більшість за національністю сигнали і таміли. В країні неймовірну кількість історико-археологічної архітектури. Це і старовинні міста, монастирі, королівські палаци, сади, іригаційні системи. Також дана країна цікава своїми пам'ятками живопису та скульптури. Ну і звісно, яскраві пляжі та неймовірна природа.

Для полегшення пошуку турів на Шрі-Ланку, на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти пакетних турів та пляжного відпочинку в цій країні. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам на Шрі-Ланку.

Відпочинок на Шрі Ланці карта фото 1

Клімат на Шрі-Ланці рівний та сприятливий, дуже добре підходить для сімейного відпочинку, та відпочинку з дітьми. Температура без різких коливань протягом року. Тому, бронюючи тури на Шрі-Ланку в Рівному, Ви можете не хвилюватись, щоб не опинитись в країні не в пляжний сезон. Бувають сезони дощів, та менеджери Туристичної агенції «Клеопатра» допоможуть Вам обрати оптимальні дати, щоб оминути погану погоду. На Шрі Ланці можна відпочивати та купатись в теплому морі круглий рік.

Відпочинок на Шрі Ланці пляж фото 2

Відпочинок на Шрі Ланці гори фото 3

Популярними курортами Шрі-Ланки є Негомбо, Коломбо, Маунт Лавінія, Віддав, Калутара, Берувелла, Бентота, Хіккадува, Галі - на західному узбережжі. На східному - Трікомалі, Батікалоа, Катанкуду. На туристів чекають чудові піщані пляжі, комфортні недорогі готелі та вілли, різноманітна екскурсійна туристична програма, смачні море-продукти (і не тільки), багато фруктів та овочів. У будь-який час року на Шрі-Ланки Ви будете почувати себе комфортно.

Відпочинок на Шрі Ланці слони фото 4

Відпочинок на Шрі Ланці Сігірія фото 5

Відпочинок на Шрі Ланці водоспад фото 6

Пам'ятки Шрі-Ланки користуються популярністю для багатьох мандрівників з усього світу, тому багато хто вирушає у відпустку з Рівного саме в цю країну. Періодично з’являється великий вибір горящих турів на Шрі-Ланку, які Ви можете придбати в турагенції "Клеопатра". Основними та найвідомішими пам'ятками Шрі-Ланки є: Гора Сігірія - головна визначна пам'ятка країни. На ній знаходяться одинадцять фресок, які намалювали використавши натуральні фарби. А на самій горній вершині стоїть величезний королівський трон. Біля Канді - Пераденіі - великий азіатський ботанічний сад. У ньому ростуть рідкісні пальми, та багато різноманітних представників тропічної флори. В місті Піннавела знаходиться слонячий розплідник для маленьких осиротілих слоненят. Одна з писемних пам'яток буддизму була створена в храмово-печерному комплексі Алувіхара. Анурадхапура - це стародавня столиця країни. У місті раніше перебувала заснована в четвертому столітті до нашої ери королівська резиденція. В гірській частині Шрі-Ланки знаходиться дуже багато водоспадів, особливо в районі Нувара-Елія. 

Відпочинок на Шрі Ланці фото 7

Відпочинок на Шрі Ланці Цейлон фото 8

Якщо Ви вирішили поїхати відпочивати на Шрі-Ланку, варто заздалегідь обрати найбільш підходящий курорт. Найбільш відомі курорти: Маравіла, Негомбо, Віддав, Калутара, Берувела, Бентота, Індурува, Хіккадува, Коггала, Тангалле. Шрі-Ланка - країна буддійських святинь, таємничих джунглів, незвичайних тварин, і тільки приїхавши в цю казкову країну, Ви по справжньому дізнаєтесь про культуру цієї екзотичної держави. 

Також радимо Вам переглянути нотатки нашого менеджера Ірини Дмитрук, про її візит на Шрі-Ланку, де вона ділиться своїми враженнями від побаченого.

Придбати тури на Шрі-Ланку, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про Шрі-Ланку була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)