• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Чехія

Відпочинок в Чехії Прага фото

В центрі Європи знаходиться прекрасна країна, багата історичним та культурним минулим - Чехія. В Чехію щорічно приїжджають мільйони туристів, адже в цій країні мандрівники можуть якісно, та з користю для себе відпочити, незалежно від своїх фінансових можливостей. Ну а Прага - це одне з самих прекрасних, та цікавих міст сучасної Європи. Бронюючи тури з Рівного до Чехії, Ви отримуєте прекрасний відпочинок, та безліч захоплюючих екскурсійних тематичних програм. 

Для полегшення пошуку турів в Угорщину, на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти турів в цю країну. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам в Угорщину.

Відпочинок в Чехії Прага карта фото

Самі цікаві пам'ятки Чехії знаходяться в столиці країни - місті ста шпилів - Празі. В Празі варто побачити Собор Святого Віта, Староміську ратушу, Національну галерею, Карлів міст. Яскравими осередками туристичних місць величної Праги є Старе місто, Староміська площа, Празький Град, Тинський храм, Вацлавська площа, Церква Св.Миколая, Празький зоопарк, Старий королівський палац, Площі Празького Граду, Порохова вежа, Пивна "У Флеку", Палацові сади, Палац Бельведер, Вежі Карлова моста, та багато іншого. 

Відпочинок в Чехії Прага фото 3

Відпочинок в Чехії Прага Святий Віт фото 4

Придбавши автобусний тур до Праги в туристичній агенції «Клеопатра», Ви будете оповиті романтичним серпанком давньої європейської столиці. Професійні гіди розкажуть Вам легенди про замок Шпільберк, Ви помилуєтеся архітектурною красою костелу Святих Петра і Павла. Приїхавши в цю країну, забронювавши горящий тур до Праги з Рівного, туристи зможуть побачити найцікавіші пам'ятки Чехії за меншу вартість ніж зазвичай. Іноді, ціна таких акційних турів буває 15 Євро, що дійсно приємно шокує. 

Однак, Чехія багата не тільки архітектурними, але і природними пам'ятками. Можна відвідати "Ческа рай" - знаменитий заповідник Чехії. В "Ческа рай" височіють скельні стовпи з піщанику, з вигляду вони нагадують кріпосні стіни. А заповідник "Моравський Карст" вразить своїх відвідувачів безліччю каньйонів, печер, підводних озер. 

Відпочинок в Чехії Карлові Вари фото 5

Відпочинок в Чехії Маріанські Лазні фото 6

Відпочинок в Чехії Франтішкове Лазне фото 7

Чехія пропонує для відпочинку наступні курорти:

- Найбільш відомим є курорт - Карлові Вари. На курорті більше шістдесяти джерел. 
- Бальнеологічний курорт Франтишкови Лазнє проводить лікування грязями. 
- Курорт Маріїнські Лазні - це більше ста двадцяти джерел мінеральної води. 
- Гірськолижний курорт - Шпіндлерув Млин з прекрасними трасами. 
- В Злате Гори знаходяться оглядова вежа "біскупські купа", музей гірничої справи, історичні рудники золотих копалень. На курорті туристам пропонують подорож по місцях видобутку золота. 
- На масиві Шумава серед лісів і гірських річок Чехії розташовано безліч різних курортів країни, радо приймають туристів для відпочинку та оздоровлення. 

Відпочинок в Чехії  Шумава фото 8

Відпочинок в Чехії Шпиндлерув Млин фото 2

Чехи століттями зберігають свої легенди та билини, героїчні подвиги своїх предків, тому так дбайливо зберігається історична спадщина. Приїхавши до Чехії, туристи познайомляться з історією і культурою країни, та відпочинуть на чудових курортах.

Придбати тури в Чехію, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про Чехію була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)