• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Країни

Відпочинок в Таїланді фото

Таїланд

Туристична агенція «Клеопатра» пропонує чудовий відпочинок в безліч країн світу, але останнім часом увагу туристів все більше привертають екзотичні країни. Зараз, одним з популярних напрямків є тури в Таїланд. Поїздка в Таїланд - це дуже захоплюючий відпочинок.

Відпочинок в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) фото

ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати - дивовижний край ласкавого сонця, теплого та чистого моря з біло піщаними пляжами. Це поєднання розкоші, шикарних готелів, найвищий рівень сервісу, яхти, безліч унікальних сучасних споруд.

Тури в Угорщину Будапешт фото

Угорщина

Угорщина розташована в Центральній Європі. Вся територія Угорщини наповнена історичними та культурними пам'ятками. Історія країни дбайливо збережена в архітектурі древніх будівель, в колекціях виставкових залів та музеїв.

Відпочинок в Тунісі фото

Туніс

На півночі Африки розташувалась невелика країна - Туніс. Туніс для туристів - це пляжний відпочинок, прогулянки по морю, різноманітні екскурсії, та сафарі по пустелі Сахара, висококласна таласотерапія.

Відпочинок на Шрі Ланці фото

Шрі-Ланка

Республіка Шрі-Ланка (Цейлон) – це держава, розташована на острові біля південної частини Індостану. І хоча столиця Шрі-Ланки - це Шрі-Джаяварденепура-Котте, насправді столицею країни вважається місто Коломбо.

Відпочинок в Чехії Прага фото

Чехія

В центрі Європи знаходиться прекрасна країна, багата історичним та культурним минулим - Чехія. В Чехію щорічно приїжджають мільйони туристів, адже в цій країні мандрівники можуть якісно, та з користю для себе відпочити, незалежно від своїх фінансових можливостей.